واریز وجه به حساب

برای پرداخت وجه بصورت آنلاین روی تصویر زیر کلیک کنید و پس از تکمیل فرایند پرداخت شماره سریال پرداختی (کد رهگیری) را به همراه بقیه اطلاعات مورد نیاز توسط فرم زیر برایمان ارسال کنید.

پرداخت وجه بصورت آنلاین

 

 

راهنمای پرداخت اینترنتی

 

شما می توانید با تمامی کارتهای صادره از بانکهای عضو سامانه شتاب ، اقدام به خرید و پرداخت از طریق همین سایت نمایید. تمامی کارت های بانکهای عضو سامانه شتاب ، دارای رمز اینترنتی بوده و بایستی کلیه فیلدها بصورت کامل تکمیل شوند.

برخی تعاریف مربوط به نحوه پرداخت اینترنتی در زیر آورده شده است:

شماره کارت:

شماره ۱۶ رقمی که در روی کارت درج شده است.

رمز دوم کارت:

رمز دوم کارت یک عدد ۵ الی ۱۲ رقمی میباشد که جهت استفاده از خدمات پرداخت اینترنتی و سیستم تلفنبانک مورد استفاده قرار می گیرد.

نحوه دریافت رمز دوم کارت: مشتری با مراجعه به دستگاه خودپرداز یکی از شعب  بانک صادره کننده کارت ، و وارد نمودن کارت خود در دستگاه و پس از ورود رمز اصلی کارت (رمز مالی) از منوی تغییر رمز گزینه “تخصیص رمز دوم کارت” را انتخاب نموده و رمز دوم موردنظر خود را تعیین می نمایید. کد امنیتی کارت یا CVV2: (Card Verification Value 2) CVV2 کد امنیتی کارت است که به صورت کد چهار رقمی در پشت کارت درج شده است. در موقع وارد کردن کد امنیتی  نوشته شده است کد سه رقمی نگران  نباشید برای کارت های ملی  هنگام  تایپ کرد ن  چهار رغم  را وارد کنید قبول می کند تاریخ انقضای کارت  خود را چند سال بعد از  تاریخ صدور کارت خود وارد کنید مثلا  ۰۱  ۹۱

دارندگان کارت بانک تجارت می بایستی در فیلد شماره کارت پس از درج کد ۱۶ رقمی کارت , سه عدد ۰(صفر) را در خانه پنجم وارد نمایند.

دارندگان کارت بانک سپه بدلیل اینکه شماره درج شده در روی کارت شماره حساب می باشد نه شماره کارت لازم است با مراجعه به یکی از شعبات بانک سپه و درخواست صورت حساب کتبی؛ از شماره کارت خود مطلع شده و در محل فیلد شماره کارت, شماره درج شده بر روی صورت حساب خود را وارد نمایند..

۰

اگر از اين نوشته لذت برديد براي رفع خستگي ما ، يک فنجان قهوه مهمانمان کنيد!پشتیبانی توسط پیامک به 50001070100005
کسب درآمد سریع و آسان از اینترنت!
دکمه بازگشت به بالا