اخبار سایتنمایشگاه ها

دعوت از عموم عکاسان کشور در اولین سوگواره عکس حسینیه اعظم زنجان

با دعوت از عموم عکاسان کشور منتشر شد:

فراخوان اولین سوگواره عکس حسینیه اعظم زنجان

پایگاه اطلاع‌رسانی حسینیه اعظم زنجان

اولین سوگواره عکس حسینیه اعظم زنجان با هدف به تصویر کشیدن ابعاد حماسی، عاطفی، عرفانی و اجتماعی عزاداری مسجد حسینیه اعظم زنجان برگزار می‌شود.
به گزارش روابط‌عمومی سوگواره، معاونت فرهنگی حسینیه اعظم زنجان، با انتشار فراخوانی از عموم عکاسان کشور برای شرکت در این سوگواره دعوت کرد تا عکس‌های خود را در موضوعات: عزاداری در مسجد حسینیه اعظم زنجان، دسته عظیم عزاداری مسجد حسینیه اعظم زنجان، قربانگاه مسجد حسینیه اعظم زنجان، نذورات مسجد حسینیه اعظم زنجان، رخدادهای پیرامون مسجد حسینیه اعظم زنجان و تجلی نمادها و نشانه‌های شور و شعور حسینی در عزاداری مسجد حسینیه اعظم زنجان به دبیرخانه جشنواره ارسال دارند.
در این فراخوان آمده است آخرین مهلت دریافت آثار ۱۳ دی ماه، انتخاب و داوری عکس‌ها ۲۲ دی ماه، اطلاع‌رسانی عکس‌های پذیرفته شده ۳۰ دی ماه و افتتاح نمایشگاه و مراسم اهدای جوایز بهمن‌ماه سال جاری خواهد بود.
پس از اتمام مراحل انتخاب و داوری در مجموع پنجاه عکس برای نمایشگاه پذیرفته خواهند شد که از این میان به پنج اثر برگزیده کمک هزینه سفر به عتبات عالیات به همراه لوح تقدیر و تندیس یادبود سوگواره اهدا خواهد شد.
شایان ذکر است عکاسانی که قصد عکاسی از دسته عزاداری حسینیه اعظم زنجان در روز هشتم محرم را دارند حداکثر تا ساعت ۲۰ روز پنجشنبه دوم آذرماه ۹۱ مهلت دارند به پایگاه اطلاع‌رسانی حسینیه اعظم زنجان به آدرس: haz.ir مراجعه و برای دریافت کارت ویژه عکاسی از مراسم ثبت نام نمایند. گفتنی است فرم شرکت در جشنواره نیز در سایت حسینیه اعظم زنجان قابل دریافت است.

.

۰

اگر از اين نوشته لذت برديد براي رفع خستگي ما ، يک فنجان قهوه مهمانمان کنيد!

منبع: haz.ir


پشتیبانی توسط پیامک به 50001070100005
کسب درآمد سریع و آسان از اینترنت!
نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code

معادله امنیتی * Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.

دکمه بازگشت به بالا