راهنمای تصویری ارسال مطلب

 

برای ارسال مطلب در سایت عکاسی ایران با توجه به راهنمای زیر از امکانات بصورت صحیح یاری بگیرید تا مطلبی که ارسال می نمایید به درستی در موتورهای جستجو معرفی گردد و بازدیدکننده بیشتری را جذب نماید.


پس از کلیک بر روی یکی از گزینه های فوق در پنجره باز شده کادر هایی مشاهده می نمایید که چگونگی استفاده از آنها را در راهنمای ارسال مطلب زیر توضیح می دهیم.

قسمت مربوط به وارد کردن متن:

 

۱- ویرایشگر دیداری:

در این ویرایشگر شما میتوانید محتوایی که وارد می کنید را بصورتی که در خروجی برای بازدید کننده نمایش داده می شود، ببینید.

۲- ویرایشگر اچ تی ام ال:

در این ویرایشگر شما می توانید کدهای HTML را وارد نموده و در واقع سرس متن خود را ببینید.

۳- مدیریت متن:

به ترتیب از چپ به راست در این باکس ابزار های ( برش یا همان Cut – کپی کردن – چسباندن یا همان Paste – چسباندن فقط متن – چسباندن از فایل ورد Word – و گزینه های چک کردن املا متن ) وجود دارد.

۴- گزینه های نمایش:

به ترتیب از چپ به راست در این باکس ابزار های ( برگشت به عمل قبلی Undo – رفتن به عمل بعدی Redo – جستجو در متن – جایگزین کردن کلمه و یا جمله – انتخاب همه متن – حذف فرمت و شکل متن ) وجود دارد.

۵- ابزار وارد کردن مالتی مدیا به متن:

به ترتیب از چپ به راست 

ابزار افزودن تصویر به متن:

با استفاده از این ابزار شما میتوانید به متن خود تصویر اضافه نمایید. در  نظر داشته باشید که شما حتما باید در یک متن حداقل یک تصویر اضافه کنید که با موضوع مطلب همخوانی داشته باشد. وقتی شما روی این گزینه کلیک می کنید یک پنجره به شکل زیر باز می شود. شما باید ابتدا فایل تصویر را در img4up.com ، axgig.com و یا picofile.com آپلود نمایید و سپس آدرس آن را در کادر مربوطه URL وارد نمایید. دقت کنید که حتما در قسمت متن جایگزین توضیحی درباره عکس بنویسید. ولی پر کردن بقیه موارد الزامی نیست. 

راهنمای اضافه کردن تصویر

ابزار افزودن فایل فلش:

در پنجره باز شده مانند افزودن تصویر پس از آپلود فایل خود آدرس مورد نظر را در قسمت URL وارد نمایید.

بقیه به ترتیب از چپ به راست ( افزودن جدول – افزودن خط افقی – افزودن شکلک – افزودن کاراکتر های خاص ) هستند.

۶- ابزار تغییر شکل متن:

این ابزار به ترتیب از چپ به راست شامل ( کلفت کردن یا Bold کردن متن – کج یا Italic کردن متن – زیر خط دار کردن – وسط متن خط انداختن و یا خط زدن متن – پایین و یا بالا بردن متن از خط وسط ) می باشد.

۷- ابزار ترکیب بندی متن:

با این سری از ابزار شما می توانید متن خود را به ترتیب بصورت عدد دار – گلوله دار نمایید – و می توانید متن را کمی از بقیه متن ها جلو تر یا عقب تر قرار دهید ویا می توانید متن را بصورت نقل قول نمایش دهید.

۸- ابزار چیدمان متن:

در این قسمت شما به ابزار های راست چین – وسط چین – چپ چین دسترسی دارید و می توانید متن را بصورتی که کادر را کامل بگیرد وارد نمایید . 

۹- ابزار استایل متن:

اگر متن شما انگلیسی است گزینه از چپ به راست را انتخاب نمایید ( Text direction from left to right ) و اگر فارسی است باید گزینه از راست به چپ (Text direction from right to left ) فعال باشد که بصورت پیشفرض هم از راست به چپ فعال است و نیازی به تغییر ندارد.

۱۰- ابزار استفاده از لینک ها:

با ابزار این باکس شما میتوانید به ترتیب به متن لینک دهید – لینک متن را حذف نمایید – یک نشان در متن ایجاد کنید و با دادن لینک آن نشان به یک راهنما به همان نشان بروید مثلا روی ۵ کلیک کنید و گزینه ۵ نمایش داده شود.

۱۱- نوع متن:

در این قسمت شما می توانید نوع متن را انتخاب کنید. دقت نمایید که در یک متن فقط باید یک بار از Heading 1 استفاده نمایید که این یک بار هم عنوان نوشته است پس در نتیجه که هیچگاه از این گزینه استفاده ننمایید و در صورت وجود عنوانی دیگر از Heading 2 و Heading 3 استفاده کنید و فقط جاهایی که می خواهید یک یا چند کلمه از یک متن را کلفت کنید فقط از گزینه Bold استفاده نمایید. دقت کنید برای درج یک عنوان به هیچ عنوان از Size برای درشت کردن کلمه استفاده نکنید و از Heading ها استفاده نمایید.

۱۲- نوع فونت متن را انتخاب کنید.

۱۳- سایز قلم خود را انتخاب نمایید.

۱۴- رنگ فونت و یا پس زمینه نوشته را انتخاب نمایید.

۱۵- نمایش:

در این قسمت شما می توانید ویرایشگر خود را تمام صفحه نمایید و هر تکه متن را بصورت جدا ببینید.

۱۶-فراخوانی:

با این ابزار شما می توانید صفحه دیگری را در این صفحه فراخوانی نمایید.

۱۷- لینک ادامه مطلب:

با این ابزار می توانید متن خود را به مثلا ۲ بخش تقسیم نمایید که خواننده در پایان بخش اول یک لینک ادامه مطلب می بیند و بقیه متن را در صفحه بعدی خواهد دید.


خب، پس با استفاده از راهنمای بالا نوشته خود را وارد نمایید.

حتما پس از وارد کردن نوشته مشخصات مطلب را تکمیل نمایید

مشخصات مطلب که شامل منبع نوشته یا همان جایی که نوشته از آن می آید، نام مترجم نوشته ، اگر فایلی برای دانلود وجود دارد فقط لینک آن را وارد نمایید ، رمز فایل البته اگر فایل شما رمز دارد و در آخر اگر توضیحاتی به زبان دیگر برای نوشته هست وارد نمایید.

بقیه فیلد ها

راهنمای تصویری ارسال مطلب - برچسب - دسته

وارد کردن برچسب ها

در این قسمت شما می توانید چند کلمه که نمایان گر محتوای مطلب شماست را وارد نمایید حد اقل ۲ و حد اکثر ۱۰ عدد برچسب برای مطلبتان وارد نمایید.

انتخاب دسته مناسب

در این قسمت مطلب خود را بررسی نمایید و ببینید به کدامیک از موضوعات سایت مرتبط است و در کدام دسته قرار می گیرد. در نظر داشته باشید که شما میتوانید برای هر مطلب نهایتا از ۳ دسته استفاده نمایید . تیک دسته مورد نظر را بگذارید. در ضمن شما نمی توانید نوشته ای خارج از دسته بندی سایت وارد نمایید.

در آخر روی دکمه فرستادن برای بازبینی کلیک کنید.

پس از تایید مطلب شما توسط مدیر سایت ، پست شما در صفحه اول سایت منتشر خواهد شد.

اگر از اين نوشته لذت برديد براي رفع خستگي ما ، يک فنجان قهوه مهمانمان کنيد!



پشتیبانی توسط پیامک به 50001070100005
کسب درآمد سریع و آسان از اینترنت!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code

معادله امنیتی * Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.

دکمه بازگشت به بالا