اخبار سایتاخبار سایت های دیگرعمومی

نمایشگاه گروهی احمد ریحان و افروز هوشنگ

جمعه ۱۴ بهمن نمایشگاه عکس احمد ریحان و افروز هوشنگ با نام ” جام هستی ” در گالری آرته افتتاح می شود.در این نمایشگاه ۱۵ عکس که تلفیقی از هنر عکاسی و خطاطی است به نمایش گذاشته می شود.این نمایشگاه نخستین همکاری مشترک این دو هنرمند عکاس اصفهانی است که هر دو از اعضا ء کانون عکس اصفهان نیز هستند. .

افروز هوشنگ هنر را از مبانی و مبادیِ اصلی آن شروع کرد و از سن نوجوانی پا در عرصه هنرهای تجسمی نهاد و پس از گذران دوره های تخصصی خوشنویی، عکاسی و آشنایی با نقاشی در پی تلفیق این مهارتها با هم در راستای تحقق رویای خود که درک تازه ای از عناصر هستی و زیباییهای جهان است دست به خلق آثار متنوعی زده است، پس از نمایشگاه انفرادی ” مهر هستی ” این دومین نمایشگاه افروز هوشنگ است .احمد ریحان، دیگر هنرمند خالق آثار این نمایشگاه فعالیت هنری خود را از سال ۱۳۶۷با تدوین فیلم  آغاز نموده و سپس به هنر عکاسی پرداخت ، عکاسی پرتره زمینه اصلی فعالیت او را تشکیل می دهد. ریحان تا کنون آثار خود را در دو نمایشگاه گروهی درداخل و خارج از ایران به نمایش گذاشته است.

این نمایشگاه ساعت ۴ بعد از ظهر روز جمعه ۱۴ بهمن ماه افتتاح خواهد شد  و علاقمندان می توانند همه روزه از ساعت ۴ تا ۸ بعد از ظهر تا ۱۹ بهمن ماه برای بازدید از این نمایشگاه به گالری آرته واقع در خیابان آپادانا اول،کوچه شهید عابدینی (کوچه شماره ۱۸ ) بن بست اول سمت راست مراجعه کنند.

.

يک فنجان قهوه مهمان شما! اگر از اين نوشته لذت برديد براي رفع خستگي ما ، يک فنجان قهوه مهمانمان کنيد!

منبع: کانون عکس اصفهان


پشتیبانی توسط پیامک به 50001070100005
کسب درآمد آسان ، سریع و مطمئن!
نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

معادله امنیتی * Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.

دکمه بازگشت به بالا